آموزش خرید و نحوه استفاده از سیستم

با درود و عرض احترام خدمت شما بازکننده ی محترم;

آموزش خرید محصولات:

آموزش خرید محصولات همانند خرید از سایر فروشگاه های اینترنتی می باشد با این تفاوت که در خرید محصولات ویدئو گارد شما در خرید کدفعالسازی باید یک کد درخواست برای ما ارسال کنید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کد در خواست چیست؟

کد درخواست را مشتری شما برای شما ارسال می کند که بعد از خرید و اجرای فایل قفل شده برای شما ارسال می کند و شما در هنگام خرید کلید فعالسازی این کد را برای ما ارسال می کنید تا کلید فعالسازی بر اساس موارد ارسال ساخته شده و در صفحه محصول خریداری شده برای شما ذخیره می گردد توجه داشته باشید مدت زمان ارسال لایسنس ۲ الی ۲۴ ساعت می باشد. نکته ای که باید در مورد کد درخواست در نظر داشته باشید این است که اگر به هر دلیلی کد در خواست را اشتباه ارسال کرده باشید امکان صدور مجدد کلید فعالسازی وجود ندارد و شما باید مجددا کلید فعالسازی را از فروشگاه با ارسال کد صحیح خرید کنید.

پروسه خرید کد گذاری ویدئو ها به چه صورت انجام می شود؟

بعد از خرید لایسنس گذاری ویدئو تحت اندروید یا لایسنس گذاری ویدئو تحت ویندوز شما باید فایل های خودتان را برای ما ارسال کنید. برای ارسال می توانید به چند روش اقدام کنید.

  1. ارسال لینک دانلود در یک فایل فشرده به همراه رمز (رمز فایل باید با شماره سفارش شما یکی باشد)
  2. آپلود در ربات تلگرام ویدئو گارد (در ربات ویدئو گارد هم امکان رمز نگاری ویدئو ها وجود دارد که رمز باید با شماره سفارش شما یکی باشد)
  3. ارسال از طریق پست به آدرس تهران خیابان امام خمینی نرسیده به چهار راه کارون نبش کوچه فردوسی پلاک دو واحد یک (از مراجعه حضوری خودداری کنید)
    • توجه داشته باشید در ارسال پستی باید فایل های در یک هارد دیسک اکسترنال یا یک فلش دیسک با فضای کافی باشد بعد از قفل گذاری ویدئو ها ، فایل های شما به آدرس پستی شما ارسال می گردد و هزینه ارسال به عهده شما می باشد.

(این بخش اختیاری می باشد) اگر شما لایسنس گذاری ویدئو تحت ویندوز را خریده اید یکی سری اطلاعات دیگر هم باید برای ما ارسال کنید مانند ۵ بنر به ابعاد ۲۹۲*۵۱۴ و یک متن جهت معرفی محصول شما ارسال کنید تا برای شما جایگزین شود مانند [فایل نمونه] اما اگر لایسنس گذاری ویدئو تحت اندروید را تهیه کرده اید فقط متن معرفی را ارسال کنید تا در هنگام کدگذاری برای شما در فایل ثبت شود [دانلود فایل نمونه] , [دانلود پلیر مخصوص اندروید]

 

 

2 دیدگاه در “آموزش خرید و نحوه استفاده از سیستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.